Home Panenky Odkazy Povídací místo


Téma měsíce
Interiéry a scény
Nápady a zajímavosti
***********
BARBIE:
Historie Barbie
***********
TONNER DOLLS:
***********
JAKKS PACIFIC DOLL:
***********
OSTATNÍ PANENKY
 


TANEČNICE Z HARÉMU
(PRO SOUTĚŽ NA ZIZA.BLOG.CZ)

Kamarádka Anička mi nedávno poslala odkaz na stránky ziza.blog.cz, kde Vlaďka vyhlásila soutěž o nejoriginálnější šaty na Barbie - pod podmínkou, že soutěžící budou šít pouze z materiálu, který nám pošle. Navíc půjde výtěžek z dražby těchto šatů na charitu, a tak jsem se s velkou chutí zapojila.

Když mi balíček s věcmi na šití přišel, strávila jsem nad tím celé odpoledne a večer a nápad i šaty byly na světě. Samozřejmě jen našpendlené, došívala a zdobila jsem je až na poslední chvíli, nějak jsem se k tomu dřív nedostala. Můj model představuje tanečnici z harému, proto je tak spoře oděná :O) Má na sobě čtyřdílnou průhlednou sukni s motýlem z drátku u zapínání, živůtek zdobený flitrovými kvítky a korálkama, rukávy jsou ušité z dodaných krajkoých vějířků a do vlasů jsem panenece dala peří a stužku se stejnými ozdobami jako jsou na živůtku. Použila jsem všechno, co bylo růžové nebo stříbrné, protože jí mám radši než zlatou.

Ještě bych ráda Vlaďce poděkovala za to, že přišla s tak úžasným nápadem a že to všechno zorganizovala. Odkaz na aukce sem doplním později, až vypuknou ;o)  webmaster: marta-b © marta-b since 2005